Зворушливі компліменти жінці у прозі, українською мовою

Підібрали колекцію гарних компліментів жінці до сліз. Обирайте гарні слова для близької людині.

Просто листуватися з розумною, інтелігентною дівчиною вже приносить незабутні хвилини радості.

Загальні, В смс, Приємні, На фото, Прикольні, Своїми словами, Улюбленою дівчині, У віршах

Твоя краса не викликає і вульгарна. Вона мила, ніжна і скромна.

Знаєш стан, коли дуже хочеться спати? Закривши очі і летиш вниз. Те ж саме я відчуваю з тобою. Тільки падаю в результаті не на жорстку землю, а прекрасну і м’яку галявину, освітлену променями сонця.

Я перестав лаяти погоду за її капризи, адже твоя любов – джерело постійного тепла, я перестав нервувати при неприємності, адже одна думка про те, що ми разом, приносить мені багато щастя.

З тобою добре і легко, ніби я сам наодинці з собою.

Моє скарб, мій ангел-охоронець, найрідніша і бажаний чоловічок на всій планеті.

Ти завжди прекрасна, але коли посміхаєшся, моє життя зупиняється.

Тільки ти вмієш незрівнянно рухатися в танці. Всі твої рухи пов’язані плавністю і красою.

Будь ласка, скажи мені, що я зможу милуватися твоєю красою вічно!

Ти просто принадність, такої краси я в житті не бачив.

В твоїх умиротворених очах завжди грають промінчики, які висвітлюють життя оточуючих людей світлом щастя. Для мене ти є, втіленням доброти. Якби всі юні дівчата були такими мудрими, красивими і життєрадісними, то на Землі панувала б гармонія.

Твоя посмішка найкрасивіша зтих, що я бачив.

Ти сьогодні така красива і чарівна, як же я відразу цього не помітив? Твоя чарівна посмішка піднімає мені настрій, твоя хода змушує мене відволіктися від усіх своїх справ, а твоя позитивна енергія надає життєвих сил на весь день.

Заздрю ​​собі, що відхопив таку красуню.

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину – тебе, моя кохана! Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим! Ти для мене світло, радість, позитив, я завжди хочу бути з тобою!

Тільки ти можеш вигадати цілу планету, прикрасити на ній небо яскравими фарбами, додати мерехтливі вогники і маленьких добрих жителів. Твоя фантазія безмежна!

Мені багато дуже в тобі подобається, але від твоїх очей, таких пронизуючих, зухвалих і при цьому чарівних, я не можу відвести погляду. Глибину твоїх двох темно-синіхвирів неможливо описати словами, але, повір, я абсолютно впевнений, що вони самі приголомшливо красиві очі на світлі.