Зворушливі компліменти хлопцю

Підібрали колекцію гарних компліментів хлопцю до сліз. Обирайте гарні слова для близької людині.

Твої руки найтепліші в світі!

Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

Твоя посмішка просто зводить з розуму!

Можливо, ти зараз зайнятий іншими справами – але пам’ятай, є хтось, хто думає про тебе невпинно. І бажає тобі щастя і самого кращого. Адже ти заслуговуєш тільки найкращого. Люблю тебе!.

Ніхто так не обіймав мене, як обіймаєш мене ти.

У світі багато радощів і задоволень, але справжнє щастя приходить лише з такими, як ти!

З тобою час летить так не помітно, ти такий цікавий!

Цей піджак тобі так іде! Ти в ньому просто красень!

Спасибі тобі за твоє терпіння, адже ти продовжуєш мене терпляче слухати, навіть коли я надокучаю тобі своїми скаргами.

Як сіро навколо. За вікнами сонця, а здається, що дощ. Все тому, що тебе поруч немає.

Дорогий! Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій планеті! Хочу кожну секунду насолоджуватися тобою і хочу віддати тобі всю свою ніжність, теплоту, турботу і ласку … Я дуже люблю тебе!

Не так просто сьогодні знайти людину, у якого дійсно добре серце. Мені пощастило зустріти чоловіка не тільки з добрим, а й золотим серцем.

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом – охоронцем, мій любий.

Кожна хвилина без тебе поруч – це вічність. Коли ти поруч, я боюся, що оглянусь – і ти зникнеш. Так я люблю тебе, і так я хочу, щоб ми завжди були разом, і ми були щасливі.

Ти моє щастя. Ти – мій межа мрій.

Ти бездоганний у всьому!

Як добре, що у нас є такий, як ви! Ви завжди зможете прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Твій завжди стильний образ міг би посперечатися з самим Джоном Гальяно!

Завжди приходить радість, хороша погода, приємні сюрпризи подарунки і квіти, але справжнє щастя в будь-який час року приносять тільки люди, таки ось, як ти!