СМС cлова подяки до сліз

Підібрали колекцію оригінальних СМС слів подяки українською. Обирайте гарні слова для близької людині.

Спасибі, що прийшли на свято народження нашої сім’ї і принесли стільки радості і веселощів! Ви завжди будете бажаними гостями в нашому домі!

Знай, що у тебе є друзі, які завжди прийдуть на допомогу, як колись ти.

Світ повний чудес і добра, раз є така велика людина, як ти.

Спасибі за те, що повернув мою посмішку на місце і вберіг від негараздів.

Я вдячна кожній людині, з яким зіштовхнула мене життя. Одним – за допомогу і підтримку, іншим – за приклад, третім – за урок. А кільком – просто за те, що вони є.

Ніхто не надав таку неоцінену підтримку, як ти. Тільки ти.

Я буду пам’ятати тебе завжди, як свого найкращого друга.

Ти був під час грандіозних змін в моєму житті, але залишився поруч. Дякуємо.

Дуже хочеться висловити слова неймовірною подяки, сказати просте, чесне і щире спасибі! Дуже важливо пам’ятати добро, зроблене кожному з нас, саме так ми зміцнюємо соціальні зв’язки!

У мене найвидатніші і незрівнянні друзі! У вас стільки тепла, чуйності і доброти. Нехай ваше життя завжди буде наповнена яскравими фарбами, а душа заповнена самими чудовими емоціями!

Деякі речі залишаються в нашому серці назавжди. Ця допомога, надана тобою, буде в моєму серці.

Дякую Вам за терпіння. Чуйність, з якою Ви увійшли в моє становище, захоплює мене. Ви, як ніхто інший, зрозуміли і підтримали мене.

Завдяки тобі я частіше посміхався і рідше засмучувався, ніж було б без тебе.

Величезне спасибі вам за таке тепле і миле привітання! Мені було дуже приємно читати ваші щирі слова, я назавжди запам’ятаю їх своїм серцем. Ви максимально підняли мені настрій, дякую!

Величезне-преогромное спасибі за допомогу! Ви мені дуже допомогли! Як не можна вчасно, як не можна ефективно! Завжди буду пам’ятати Ваше добро, і нехай повернеться воно до Вас сторицею!

Дякую за теплі слова, за Вашу увагу і дружбу. Це так зворушливо і хвилююче!

Дуже приємно було отримати привітання, як ніби серце до серця доторкнулося! Приємно, що радієте разом зі мною, від цьогобільше краси в житті!

Кохана, спасибі від душі! За тепло, за красу, за світло в душі. З тобою поруч тепло і затишно, спокійно і безтурботно. Щасливий, що ти вибрала мене. Безмежно вдячний долі, що поєднала нас.